Yumurta Restorasyon Programı ile 90 Günde Yumurtalarınızı Güçlendirin

Posted on Oct 19, 2018 in Makaleler, Makaleler Slider | 1 comment

Yumurta Restorasyon Programı ile 90 Günde Yumurtalarınızı Güçlendirin

Kadın yumurtalıklarda üretilen yumurtaların sağlıklı ve verimli olmasını sağlayan vücutta bulunan hormonlar, beslenme, stres ve de çevresel faktörlerdir. Bunlara ek olarak sağlıklı bir döllenme için de:

– Vücutta verimli kan sirkülasyonu olması
– Düzenli ve temiz oksijen seviyesi
– Sağlıklı beslenme
– Sağlıklı ve düzenli adet döngüsü ile yumurtlama düzeni
– Dengelenmiş sağlıklı hormonların bir arada olması gerekir.

Dışardan yumurtalıklara destek olacak ve sağlıklı yumurta üretimi için takviye anlamında yapılabilecekler ise yumurtlamanın 90 gün öncesinde başlanarak uygulanabilir. 90 günlük Yumurta Restorasyonu Programı ile sağlıklı yumurta üretimi sağlanır ve erkekten gelecek sağlıklı spermler ile de mucizeniz gerçekleşir.

Sağlıklı Yumurtaların Gelişimi

Sağlıklı bir yumurtanın yumurtlamaya kadarki süreci aslında gebelik için ortaya çıkan bir fırsattır. Her ay gerçekleşen bu fırsatı en iyi şekilde değerlendirmek ise yine sizin elinizde. Sizin yapacaklarınız ile Dr. Murat Berksoy Concept kapsamında bulunan özel tedavi ürün ve takviyeleri ile yumurtalar en sağlıklı halde gebeliğe hazırlanıyor.

90 günlük Yumurta Restorasyon Programı ile üretilen bir yumurta olgunluğa ulaşmadan önce her türlü hasarı onarılır ve destekler aktarılır. Bu sürecin sonunda artık yumurta olgunlaştığında yumurtalıktan atılma zamanı geldiğinde sağlıksız her unsurdan olabildiğince arındırılmış olacaktır. Gebelik için artık hazırdır.

Tekrarlayan Düşükler Önlenebilir

Gebeliklerde düşüklerin %60’ı kromozomal sorunları kapsayan genetik rahatsızlıklardan kaynaklanmaktadır. Bu sorunların çoğu da sperm yumurta ile buluştuğu an ortaya çıkar. Tekrarlayan düşüklerin yaşandığı süreç tüm çiftler için zordur ve yıpratıcıdır. Sürekli kendini sorgulayan bir kadın ve erkek, toparlanmaya çalışan bir vücut hiç de kolay bir süreç değildir. Bu nedenle tekrarlayan düşükleri yaşamadan, gebelik düşünen kadınlar için hazırladığımız Yumurta Restorasyon Programı bu anlamda farklıdır.

Bağışıklığa bağlı kısırlık testleri aslında vücudunuzda neler olduğu konusunda size fikir vermektedir. Bu testlerden çıkan sonuçlara göre vücudunuz üzerinde kontrolünüz olacak ve sorun yaşayan ve yaşatan ne varsa çok daha rahat bir şekilde sağlıklı hale getirelecektir.

Üreme bağışıklığı tedavisi ile hem sağlıklı gebelik oranları artmakta hem de çiftler yıpranmadan sağlıklarına kavuşmaktadırlar. Altta yatan temel neden belirlenmeden, defalarca yapılan tüp bebek denemeleri ile yorulmadan yıpranmadan, üstelik sağlıklı embriyolarla gebelik elde etmek herkesin en doğal hakkı…

Dr. Murat Berksoy Concept olarak sağlıklı bir gebelik ve sonucunda sağlıklı bebekler için sizleri sağlığınıza kavuşturuyoruz. Düşükler ya da defalarca yapılacak tüp bebek denemelerinden kurtarıyoruz. Genetik sorunları olmayan bebekler ile sizi anne baba olmaya hazırlıyoruz.

Yumurta ve Sperm Restorasyon Programları ile yumurta ve spermlerinizi yeniliyoruz!

One Response to “Yumurta Restorasyon Programı ile 90 Günde Yumurtalarınızı Güçlendirin”

  1. Funda says:

    Merhaba,
    45 yaşımdayım, 21 yaşında bir kürtajım oldu.2 sene önce evlendim ve eşim çocuk sahibi olma konusunda beni ikna etti. Ancak yaşım nedeniyle çok da heveslenmek istemiyorum. Yapılan muayene ve tetkikler sonucu geçen ay sineşi ve polip operasyonu geçirdim. 3-4 ay sonra doğal bir gebelik oluşmazsa tüp bebek denemek istiyoruz. Bu bekleme sürecinde yumurta ve sperm restorasyonu programı uygulayabilirmiyiz,nasıl bir programdır bilgi almak isteriz. İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *