Hakkında

Merhabalar,

Her insanın hayatında bir takım amaçları vardır. Benim bu siteyi hazırlamaktaki amacım; sağlıklı nesiller ve yaşam kalitesi yüksek bireyler için, kanıta dayalı tıp ile yarar görenleri, ihtiyacı olan her bireyle biraraya getirmek ve sahip olduğum bilgileri paylaşmaktır.

Sağlıklı anne ve baba adayları, sağlıklı bebekler örnek alınacak ve etrafındaki bireylere de yol gösterecektir. Gereksiz üzüntülerin ve harcamaların yaşanması önlenecektir.

Yaşam kalitesinin artması, vücut fonksiyonlarının tam kapasite çalışması ile mümkündür.

Çocuk sahibi olmak isteyen çiftler için, çocukların kucağa alınana kadar geçen süre, yaşam kalitesini arttııracak bilgilerle donanma için bir fırsattır.

Yaşam kalitesi; beslenme, hareket, stres kontrolü ve medikal tedavilerle arttırılabilir.

Bu web sitesinin amacını yerine getirebilmek adına, siteyi ihtiyacı olduğunu – olabileceğini düşündüğünüz kişilere duyurunuz ve katılımlarını sağlayınız. Siteye kayıt olarak yorumlarınız ile kendi tecrübelerinizi, başarılarınızı veya sıkıntılarınızı paylaşabilirsiniz.

Saygılarımla..

1969 yılında Ankara’da doğan Murat Berksoy, 1987 yılında TED Kayseri Koleji’nden, 1993 yılında Ankara Hacettepe Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Uzmanlığını, Haydarpaşa Numune Hastanesi’nden Aile Hekimi olarak alan Dr. Berksoy, askerlik hizmetini Ankara GATA Endokrinoloji Bölümü’nde yaptı. Sırasıyla Haydarpaşa Numune Hastanesi Diyabet Polikliniği, Kadıköy Vatan Hastanesi Çocuk Acil Servisi, Acıbadem Hastanesi Soyak ve Bağdat Polikliniği’nde Aile Hekimi olarak çalışan Dr. Berksoy, 2000 yılından beri Alman Hastanesi Tüp Bebek Merkezi’nde ve Bahçeci Kliniği’nde Beslenme Danışmanı Sağlıklı Yaşam Koçu olarak görev yapmaktadır.

Dr. Murat Berksoy

Zorlu Center, Levazım Mah. Koru Sokak No:2
Teras Evler D:115 Zincirlikuyu, Beşiktaş, İstanbul

Tel: 0530 362 6363