Başarı Hikayeleri – 2

Saba Deniz - Bebekle DoğmakHastamız Yaşadığı Süreci Bu Kitapta Topladı

Bahçeci Sağlık Grubu’nda tüp bebek tedavisi gören ve anne olma sürecinde yaşadıklarını; yaşam koçu, anne ve yazar kimlikleriyle ele alan Saba Deniz kitabı “Bebekle Doğmak”ı bu süreçten geçen çiftlere önemli bir yol gösterici olmak adına kaleme aldı!

Çocuk sahibi olma isteğiyle geçirdiği aşamalar sonrasında yolu Bahçeci Sağlık Grubu doktorları Dr. Halit Fırat Erden ve Dr. Murat Berksoy ile kesişen Kişisel Gelişim uzmanı Saba Deniz, tedavi süreçlerini, bu süreçlerde yaşadıklarını, doktorlarından aldığı pozitif enerji ve ilham sonrasında Bebek’le Doğmak isimli kitabınının atılan filizlerini tüm detayları ile okuyucularla paylaşıyor.

Deneyimler Paylaşıldıkça Başkalarına Işık Olur

Tüm bu tedavi süreçleri ve hamileliği boyunca, doktorlarının yönlendirmeleri ile kendisini ruhsal ve fiziksel olarak Anne olmaya yönelik adeta yeni baştan şekillendiren Saba Deniz, ruhsal ve bedensel anlamda adeta yeniden doğuş öyküsünü, birçok kadının kendisiyle benzer deneyimler yaşamasına rağmen, bu özel süreçleri sadece en yakın çevreleriyle paylaşmaları ya da içlerine gömdüklerini fark etmesiyle toplumla paylaşmaya karar veriyor.

Çocuk sahibi olma isteği ve hamileliği süresinde önce kadın sonra ise eş kimliklerinin farkındalıklarını anlatan Saba Deniz, bu kimliklerinde aldığı yeni yol ve üzerine koyduğu yeni bakış açıları ile kendisini Anne kimliğine nasıl hazırladığını, dünyaya getirdiği kızı sayesinde kendisini içinde bulduğu farklı zemin ve sorumluluklara ulaşmasındaki evrelere ait tüm detayları, yaşam koçu kimliğiyle tüm okuyucuların kendi hayatlarında kesişen noktalara ya da sorunlara çözüm bulmaları amacıyla paylaşıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *